O nas

Prawnik PłockKancelaria Radcy Prawnego Anny Kubera oraz Kancelaria Syndyka Piotra Kubery mieszczą się w Płocku przy ulicy Sienkiewicza 67 lok. 21.

Kancelarie świadczą kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, osób fizycznych oraz podmiotów instytucjonalnych dążąc do zapewnienia Klientom usług prawnych na najwyższym poziomie.

Zawsze kierujemy się interesem Klienta i w ramach obowiązującego porządku prawnego zapewniamy rozwiązania prawne najbardziej dostosowane do Jego potrzeb. Każda sprawa rozpatrywana jest w sposób wszechstronny i kompleksowy co pozwala na osiągniecie satysfakcjonujących naszych Klientów efektów. Doświadczenia zdobyte w dotychczasowej działalności czynią Kancelarie godnymi zaufania partnerami.

W ramach świadczonej pomocy prawnej udzielamy porad i konsultacji prawnych, sporządzamy opinie prawne i występujemy przed sądami i urzędami oraz zapewniamy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców.

Gwarantujemy Klientom dogodne terminy spotkań i wysoką jakość usług zapewniając jednocześnie niewygórowane ceny świadczonych usług.

Podstawową dziedziną, w której się specjalizujemy jest prawo upadłościowe oraz restrukturyzacyjne.