O nas

Prawnik PłockKancelaria Radcy Prawnego Anny Kubera oraz Kancelaria Syndyka Piotra Kubery mieszczą się w Płocku przy Placu Dąbrowskiego 7 lok. 1.

Kancelarie świadczą kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, osób fizycznych oraz podmiotów instytucjonalnych dążąc do zapewnienia Klientom usług prawnych na najwyższym poziomie.

Zawsze kierujemy się interesem Klienta i w ramach obowiązującego porządku prawnego zapewniamy rozwiązania prawne najbardziej dostosowane do Jego potrzeb. Każda sprawa rozpatrywana jest w sposób wszechstronny i kompleksowy co pozwala na osiągniecie satysfakcjonujących naszych Klientów efektów. Doświadczenia zdobyte w dotychczasowej działalności czynią Kancelarie godnymi zaufania partnerami.

W ramach świadczonej pomocy prawnej udzielamy porad i konsultacji prawnych, sporządzamy opinie prawne i występujemy przed sądami i urzędami oraz zapewniamy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców.

Gwarantujemy Klientom dogodne terminy spotkań i wysoką jakość usług zapewniając jednocześnie niewygórowane ceny świadczonych usług.

Podstawową dziedziną, w której się specjalizujemy jest prawo upadłościowe oraz restrukturyzacyjne.